Ürünler

Bu ekipman, bacaların duvar veya tavan arasından geçmesini sağlar, parçalı ayarlanabilir olması yuvarlak ve elips geçişleri olanaklı hale getirdiğinden eğimli geçişler yapılabilir. Tüm atıkgaz sistemlerinin oluşturulmasında kullanılan esas modüldür, yatay ve düşey hatlarda baca gazının iletilmesinde ana görevi üstlenir; etkin boyu 500 mm'dir.
Bu modülün parçaları gaz ve yoğuşmayı sızdırmayacak şekilde birbirine TIG kaynağı ile kaynatılmıştır. Yatay baca hattında 90 sapmaların (dönüşlerin) yapıldığı atıkgaz sistemlerinde kullanılır. Bu modülün parçaları gaz ve yoğuşmayı sızdırmayacak şekilde birbirine TIG kaynağı ile kaynatılmıştır. Yatay baca hattında 45 sapmaların (dönüşlerin) yapıldığı atıkgaz sistemlerinde kullanılır.
Bu modül baca ile duman kanalının 90 açıyla kazana bağlanmasını sağlar. Duman kanalına bağlantı kısmı kalıpta çekilerek imal edilmiştir. Pozitif sistemlerde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Bu modül baca ile duman kanalının 45 açıyla kazana bağlanmasını sağlar. Duman kanalına bağlantı kısmı kalıpta çekilerek imal edilmiştir. Pozitif sistemlerde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Sürtünme direnci çok düşük olduğu için kısa bacalarda tercih edilir.
Bu modül bacanın en alt kısmına yerleştirilir. Bacada oluşan kondenzasyonu ve yağmur suyunun toplanıp aktarılmasını sağlar. Bacanın karkas yapı elemanlarına 50 mm mesafede sabitlenmesini sağlayan bir ekipmandır. Duvarkelepçesi, bacanın dengede durmasını sağlar, yatay rüzgar yükü ve sarsıntılara karşı gelebilir; yatay duman kanalının yükü uygun mesafelerde taşıttırılmalı, kesinlikle düşey baca yükü taşıttırılmamalıdır

Bağlantı kelepçesi muflu birleşim sisteminin stabilitesini artırarak montajı kolaylaştıran bir ekipmandır. Pozitif ve negatif atıkgaz sistemlerinde, sistemi tamamlayıcı olarak görev almaktadır.

Bu modül baca ile duman kanalının 90° açıyla C tipi ısıtma cihazlarının bağlanmasını sağlar. Yoğuşmalı kazanlarda yanyana konularak KASKAD baca sisteminin oluşturulmasını sağlar. Duman kanalına bağlantı kısmı kalıpta çekilerek imal edilmiştir. Pozitif basınçlı atıkgaz sistemlerinde kullanılır
Bu modül T modülünün altına monte edilerek bacanın temizlenmesini ve içinin kontrol edilmesini sağlar; uzun yatay ve düşey bacalarda kontrolü ve temizliği kolaylaştıracak yerlerde kullanılır. Pozitif basınçlı atıkgaz sistemleri için uygundur. Bu modül baca gazı analizini çevre yönetmeliklerine uygun olarak yapılmasını sağlar. Kazan çıkışına, duman kanalına yerleştirilir.
Baca modülünün teras çatı üzerine çıkmasını sağlar. Etek yakasıyla birlikte kullanılması halinde, dış cidar ile baca etek arasına yağmur ve kar suyunun girmesini önler. Malzemenin kalitesi ALSI 316'dır. Baca modülünün kapatılmasını ve kontrol edilmesini sağlayan bir ekipmandır.
Bacanın en üst kısmına monte edilerek rahat bir çekiş sağlar. Negatif ve pozitif basınçlı sistemler için uygundur Bacanın en üst kısmına monte edilir, baca içine katı cisim, kar ve yağmur suyunun girmesini önler. Kendinden mutludur.
Bacanın en üst kısmına monte edilir, şiddetli rüzgarların oluşturduğu geri tepmeleri önleyerek düzenli bir çekiş sağlar, baca içine kar ve yağmur suyunun girmesini önler. Pozitif basınçlı sistemler için uygun değildir Üç dilli silikon conta profilinden oluşmaktadır. Modüllerin muf kısmındaki kordonun içine yerleştirilir, yoğuşmalı ve pozitif sistemlerde 200 Pa (1856-1/2) normlarına göre P1/P2 basınç sınıfında sızdırmazlık sağlar
Bu modül bacanın en alt kısmına yerleştirilir. Bacada oluşan kondenzasyonu ve yağmur suyunun toplanıp aktarılmasını sağlar.