Bilgi ve iletişim hattı,   0532 682 00 56

Hakkımızda

Hakkımızda

Baces Çelik Baca ve Havalandırma olarak kurulduğumuz günden bugüne; hava kanalı imalatı, çelik baca imalatı, paslanmaz çelik baca imalatı, tek ve çift cidarlı baca imalat ve montajı, tamamlayıcı baca ekipmanları, doğalgaz bacaları imalatının yanında anahtar teslim çelik baca projeri ve havalandırma sistem imalatı, montajı ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.
 
MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ
Çelik Baca ve Havalandırma Sistemleri Misyonumuz, Biz bilinci ile, insan onur ve önemini herşeyin önünde tutarak ve güven vererek toplam kalitemizi geliştirmektir.
 
Çelik Baca ve Havalandırma Sistemleri tüm ilişkilerinin temelinde azim, tecrübe, güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, Firmanın bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Firmamızda çalışan insanlar Firma için en değerli varlıklardır. Firmamızda bulunan yöneticiler ve çalışanlar bir birlerine karşı güven duyguları içinde, sorumluluklarının bilincinde, yalnız kendileri için değil kurumları ve çevreleri için de güven vererek özveri ile çalışan insanlardır. Firmamızın içinde yer alan her birey, yaptığı işi en iyi, en doğru, en güzel nasıl yaparım diye düşünür ve mükemmele ulaşmak için çaba harcar. Kendisini geliştirirken çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirilmek onun için yaşam biçimidir. Firmamızda çalışan bireyler bir birlerinden görev ve sorumlulukları açısından farklı olmakla beraber; onur, anlam ve insan hakları yönünden eşittirler.
 
Çelik Baca ve Havalandırma Sistemlerinin bünyesinde bulunmanın ayrıcalığı, bu topluluktaki her bireyin 'mükemmele ulaşmak için elinden geleni yapmak' gibi bir alışkanlık sahibi olmasından kaynaklanmaktadır. Vizyonumuz, Firmamızın yaydığı bilgi ve beceri ışığı sayesinde, Türkiye de Çelik Baca ve Havalandırma Sektörü aracılığı ile ülkemizin gelişmesinde etkin bir rol oynamaktır. Her yıl, bir önceki yılın fiyatına ama bir önceki yılın iki katı performansta Paslanmaz çelik baca yapmak .
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi biziz. Bizi izlemeye devam edin daha mutlu ve güzel yarınlar için...
 
AMACIMIZ ve HAKKIMIZDA
1992 yılında İstanbul merkez olmak üzere kurulan BACES ÇELİK BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ faliyetlerine küçük bir tezgahla başlayıp büyük bir firma olabilmeyi başarmıştır.
 
BACES ÇELİK BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ; CE, H1, İGDAŞ ve GAZMER onaylı bir baca firmasıdır. Yetki belgemiz Türkiye başta olmak üzere Dünya genelini kapsamaktadır.
 
BACES ÇELİK BACA VE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ zamanla kazanmış olduğu pozitif bir ivmeyle müşteri memnuniyetini kendisine şiar edinerek her zaman ve her yerde fark yaratan açılımlarıyla sektöre damgasını vurmuştur.
 
Pozitif basınçlı ve negatif basınçlı baca sistemleri ve T400 sıcaklık ve ortam şartlarına göre ıslak ve kuru baca sistemlerinde çözüm odaklı profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla sektörde farklı bir statü elde etmiştir.
 
Amacımız; yarınlarımız olan çocuklarımıza daha sağlıklı ve temiz bir dünya bırakmaktır.